
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Chladničky s mrazákem Chladničky s mrazákem dole Liebherr CUP 3503




| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T12166, Výrobce: Liebherr | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
![]() | Box na láhvePro ukládání nápojů nabízí rošt na láhve stejně tak praktické jako hezké řešení. Zde lze bezpečně uložit lahve a ještě uspořit místo. |
Základní informace
SmartFrost: ano
Hlučnost: 39 dB
Obsah brutto mrazicí část: 92 l
Čistý obsah mrazicí část: 91 l
Brutto hmotnost: 71.5 kg
Netto hmotnost: 67 kg
Počet kompresorů: 1
Počet chladicích okruhů: 1
Dveře/víko: bílé
Povrchová úprava boků: bílá
Počet teplotních zón: 2
Systém chlazení v chladicí části: statický
Způsob odmrazování v chladicí části: automatický
Způsob odmrazování v mrazící části: ruční
Počet hvězdiček mrazící části: 4
Typ ovládání: magické oko s LED ukazatelem teploty
Ukazatel teploty chladící části: vnitřní analogové
Materiál poliček: Sklo
Počet poliček: 4
z toho výškově nastavitelných: 3
Materiál dveřních poliček: Sklo s plastovým okrajem
Počet dveřních poliček: 4
Polička s držákem lahví a konzerv: 2
Vnitřní osvětlení chladící části: Stropní osvětlení
Misky na ovoce/zeleninu: 2
Počet zásuvek v mrazící části: 3
Materiál poliček v mrazící části: Sklo
Akumulátory chladu: 1
Index energetické efektivnosti: 29,5
Chladivo: R 600a
Rozměry obalu (v/š/h): 1855/615/715
Šířka při otevřených dveřích: 63.7 cm
Hloubka při otevřených dveřích bez madla: 117.6 cm
Nastavitelné nožičky: 2
Příkon: 1,0 A
Frekvence: 50 Hz
Napětí: 220-240
Délka přívodního kabelu: 200 cm

![]() | Box na láhvePro ukládání nápojů nabízí rošt na láhve stejně tak praktické jako hezké řešení. Zde lze bezpečně uložit lahve a ještě uspořit místo. |
| Výrobce | Liebherr |
| Modelové označení | CUP 3503 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem dole |
| Hlučnost max | 39 dB |
| Výkon | 9,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 232,0 l |
| Objem mrazáku | 91,0 l |
| Držák na lahve | ano |
| Energetická třída | A++ |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1 817 mm |
| Hloubka | 631 mm |
| Hmotnost | 70,1 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.