
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Chladničky s mrazákem Chladničky s mrazákem dole Liebherr CUP 3011





![]() | Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T12165, Výrobce: Liebherr | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Základní informace
FrostSafe: ano
SmartFrost: ano
CoolPlus: ano
Hlučnost: 38 dB
Počet kompresorů: 1
Počet chladicích okruhů: 1
Počet teplotních zón: 2
Systém chlazení v chladicí části: statický
Systém chlazení v mrazicí části: statický
Způsob odmrazování v chladicí části: automatický
Způsob odmrazování v mrazící části: ruční
Počet hvězdiček mrazící části: 4
Typ ovládání: mechanické
Materiál poliček: sklo
Počet poliček: 4
z toho výškově nastavitelných: 3
z toho dělitelných: 1
Materiál dveřních poliček: průhledný plast
Počet dveřních poliček: 3
Polička s držákem lahví a konzerv: ano
Dóza na máslo: ano
Zásobník na vajíčka: ano
Vnitřní osvětlení chladící části: žárovka
Misky na ovoce/zeleninu: 2
Nastavitelná teplota mrazící části: ano
společně s chladící částí: ano
Počet zásuvek v mrazící části: 3
Materiál poliček v mrazící části: sklo
Miska na ledové kostky: 1
Chladivo: R 600a
Rozměry obalu (v/š/h): 1855/565/715 mm
Šířka při otevřených dveřích: 55.2 cm
Nastavitelné nožičky: 2
Transportní kolečka vzadu: ano
Transportní úchyty: ano
Délka přívodního kabelu: 200 cm


| Výrobce | Liebherr |
| Modelové označení | CUP 3011 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem dole |
| Hlučnost max | 38 dB |
| Výkon | 7,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 199,0 l |
| Objem mrazáku | 85,0 l |
| Energetická třída | A+ |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1 800 mm |
| Hloubka | 628 mm |
| Hmotnost | 67,0 kg |







| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.