Chlazení a mražení Mrazáky Whirlpool AFB 601 AP
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T10499, Výrobce: Whirlpool |
|
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY | |
Whirlpool AFB 601 AP
Základní informace
Kategorie skříňová
Vlastnosti
Energetická třída A+
Klimatická třída SN-ST
Spotřeba energie 0,48 kWh/24 h
Celkový objem 101 l
Využitelný objem 86 l
Hlučnost 39 dB
Počet kompresorů 1
Počet termostatů 1
Tvar dveří oblé hrany
Barva bílá
Nastavitelné nožičky ano
Změna otevírání dveří ano
Rukojeť externí
Mraznička
Termostat 3 pozice
Rychlomrazení/ oranžová signálka ano
Rychlomrazení s automatickým vypnutím ano
Tlačítko rychlého zmrazování ano
Mrazící výkon 8 kg/24 h
Třída mrazení ****
Odolnost při výpadku proudu 18 hod.
Počet zásuvek mrazničky 4
Miska na ledové kostky 1
Rozmrazování manuální
Technické údaje
Chladící směs R600a
Jmenovitý výkon 100 W
Rozměry (v x š x h) 850x550x580 mm
Rozměry s obalem (v x š x h) 885 x 570 x 600 mm
Hmotnost 34 kg
Hmotnost s obalem 37 kg
Napětí 220 - 240 V
Frekvence 50 Hz
Proudová pojistka 16 A
Délka přívodního kabelu 170 cm
Parametry Whirlpool AFB 601 AP
Obecné| Výrobce | Whirlpool |
| Modelové označení | AFB 601 AP |
| Sortiment | mrazáky |
| Druh | šuplíkové mrazáky |
| Hlučnost max | 39 dB |
| Výkon | 8,0 kg/24hod |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Objem mrazáku | 86,0 l |
| Počet zásuvek / přihrádek | 4 |
| Objem | 101,0 l |
DesignFunkce| Zrychlené zmrazení | ano |
| Systém odmrazování | ruční |
Spotřeba| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba energie | 175 kWh/rok |
Připojení| Příkon | 90,0 W |
| Jištění | 16 A |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Délka přívodního kabelu | 17,0 m |
Rozměry a váha| Šířka | 540 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 580 mm |
| Šířka (zabaleného výrobku) | 570 mm |
| Výška (zabaleného výrobku) | 890 mm |
| Hloubka (zabaleného výrobku) | 600 mm |
| Hmotnost | 32,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 37,0 kg |
Fotogalerie Whirlpool AFB 601 AP
Manuály a dokumenty k Whirlpool AFB 601 AP
Alternativy k Whirlpool AFB 601 AP
K tomuto produktu nebyla momentálně
nalezena žádná alternativa.
Bližší informace získáte na:
603 33 04 48
callcentrum@elektrocz.com