
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Varné desky Sklokeramické varné desky Whirlpool Varná deska sklokeramická AKT 864 IX
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 7 300,- 6 800,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T10220, Výrobce: Whirlpool | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
* Celkový příkon (kW): 6.4
* Umístění ovládání: vpředu
* Ovládání: dotykové
* Časovač/minutka: časování vybrané libovolné zóny
* Počet HI-Light zón: 4
* Počet víceokruhových zón: 1
* Samostatná: ANO
* Pro kombinaci s troubou/sporákem: NE
* Provedení hrany VD: s rámečkem
* Provedení výrobku: černá barva, nerez, sklo
* Kategorie samostatná
* Druh sklokeramická
Vlastnosti
* Provedení rámečku nerez
* Umístění ovládacího panelu vpředu
* Ovládání dotykové
* Počet varných zón 4
* Počet Quickstar duozónových 1
* Easytronic ovládání
* Hlavní vypínač
* Časovač
Programy a volby
* Nízkoteplotní funkce
* Jet Start - rychloohřev
* Dětská pojistka
* Indikace zůstatkového tepla
* Indikace zapnutého stavu
Plotny
* Přední levá plotna rychlá
* Průměr přední levé plotny 145 mm
* Výkon přední levé plotny 1200 W
* Zadní levá plotna rychlá
* Průměr zadní levé plotny 120/165/210 mm
* Výkon zadní levé plotny 800/1600/2300 W
* Zadní levá duozóna kruhová
* Zadní pravá plotna rychlá
* Průměr zadní pravé plotny 145 mm
* Výkon zadní pravé plotny 1200 W
* Přední pravá plotna rychlá
* Průměr přední pravé plotny 180 mm
* Výkon přední pravé plotny 1700 W
Technické údaje
* Rozměry otvoru pro zabudování (v x š x h) 4,2 x 56 x 49 cm
* Maximální příkon 6400 W
* Napětí 230 V
* Frekvence 50 Hz
* Proudová pojistka 3x 16 A
* Doporučené připojení k síti 400V 3N ~ V
* Čisticí škrabka
* Rozměry (v x š x h): 4,6 x 58 x 51 cm
* Hmotnost : 8,5 kg
Rozměry výrobku:
* Hmotnost (kg): 8.500
* Výška (cm): 4.60
* Šířka (cm): 58.00
* Hloubka (cm): 51.00
Rozměry balení:
* Hmotnost (kg): 10.000
* Výška (cm): 14.00
* Šířka (cm): 65.00
* Hloubka (cm): 55.00

| Výrobce | Whirlpool |
| Modelové označení | Varná deska sklokeramická AKT 864 IX |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | sklokeramická varná deska |
| Výkon | 6 400,0 W |
| Typ ovládání | senzorové |
| Počet plotýnek / hořáků | 4 |
| Indikátor zapnutí | ano |
| Časový spínač zón | ano |
| Příkon | 6 400,0 W |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Dětská pojistka | ano |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.