
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Varné desky Plynové varné desky Hotpoint-Ariston Varná deska plyn. PZ 750 R GH
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 14 990,- 14 500,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T7823, Výrobce: Hotpoint-Ariston | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Umístění ovládání: vpředu Počet varných zón - Plynové hořáky: 5 Počet mřížek: 3 samostatné mřížky Zapalování hořáků: automatické zapalování Pojistka plynových hořáků: ANO Samostatná: ANO Pro kombinaci s troubou/sporákem: NE Provedení desky: nerezový plech Provedení výrobku: nerez * Plynová varná deska * 5 plynových hořáků: * 2 normální hořáky 2x 1,65 kW * 1 dvojitý hořák s dvojí regulací 4,1+0,9 kW * 1 úsporný hořák 1 kW * 1 rychlohořák 2,6 kW * Celkový příkon 10,25 kW * Elektrické zapalování jednou rukou * Bezpečnostní pojistky * Montáž do otvoru desky 60 cm * Provedení: Nerez s litinovými mřížkami a hořáky - GH * Rozměry (VxŠxH) : 4 x 75 x 51 cm * Hmotnost : 13 kg Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 13.000 Výška (cm): 4.00 Šířka (cm): 75.00 Hloubka (cm): 51.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 13.700 Výška (cm): 16.00 Šířka (cm): 79.50 Hloubka (cm): 55.50 Záruční doba: 24 měsíců

| Výrobce | Hotpoint-Ariston |
| Modelové označení | Varná deska plyn. PZ 750 R GH |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | plynová varná deska |
| Typ ovládání | mechanické |
| Počet plotýnek / hořáků | 5 |
| Pojistka plamene | ano |
| Příkon | 10 250,0 W |
| Šířka | 750 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Hmotnost | 13,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.