
ONLINE DO 23°°
Chlazení a mražení Chladničky - lednice Chladničky s mrazákem Jednodvéřové chladničky s malým mrazákem Amica Chladnička kombinovaná 1dvéřová AK 130 AP
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T7027, Výrobce: Amica | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||||||
Barva bílá
Energetická třída A+
Spotřeba ( kWh / rok ) 172
Spotřeba ( kWh / den ) 0,47
Objem Brutto / Netto ( L ) 130 / 127
Objem Netto chladnička ( L ) 110
Objem Netto mraznička ( L ) 17
Hladina hluku ( dB ) 41
Počet dveří 1
Počet kompresorů 1
Automatické odmrazování prostoru chladničky ANO
Možnost otočení pantů dveří L/P ANO
Počet polic z tvrzeného skla / z toho nastavitelné 3/2
Stojánky na vajíčka ANO
Odstín transparentního vybavení modrý
Přední nožičky nastavitelné ANO
Třída mrazícího prostoru */***
Mrazící výkon ( kg/h ) 2kg
Klimatická třída N
Udržení teploty při výpadku proudu ( h ) 12h
Druh chladiva R600a
Délka přívodního kabelu ( m ) 1,5m
Osvětlení chladničky / typ ANO / žárovka
Hmotnost výrobku Netto ( kg ) 36
Rozměry ( v x š x h ) cm 85,0 / 55,8 / 60,0
Doporučená doba skladování některých potravin
Hovězí maso 6 – 8 měsíců
Telecí maso 3 – 6 měsíců
Vepřové maso 3 – 6 měsíců
Drůbež 6 – 8 měsíců
Rybí maso 3 – 6 měsíců
Zelenina 10 – 12 měsíců
Ovoce 10 – 12 měsíců

| Výrobce | Amica |
| Modelové označení | Chladnička kombinovaná 1dvéřová AK 130 AP |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnost max | 51 dB |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 110,0 l |
| Objem mrazáku | 17,0 l |
| NoFrost | ano |
| Energetická třída | A |
| Šířka | 558 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 580 mm |
| Hmotnost | 36,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.