
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Varné desky Sklokeramické varné desky Fagor Varná deska 2VFT 320 S
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 6 867,- 6 400,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T4767, Výrobce: Fagor | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
- 1 varná zóna High Light - dvojitá kruhová
- 3 varné zóny High Light
- Pravá přední: průměr 145 mm, 1200 W
- Levá přední: průměr 180 mm, 1800 W
- Pravá zadní dvojitá: průměr 120-210 mm, 700-2100 W
- Levá zadní: průměr 145 mm, 1200 W
- zóna s ovládacími senzory Touch
- zobrazení výkonu na displeji
- senzor aktivace dvojité kruhové zóny
- senzor provozu
- displej provozu
- senzor zapnutí/vypnutí
- senzor volby výkonu, 9 stupňů ohřevu
- bezpečnostní termostat 4 varných zón
- automatické bezpečnostní vypnutí
- senzor blokování funkcí
- signalizace zbytkového tepla
- napětí 400 V, 3 N~ / 50 Hz

| Výrobce | Fagor |
| Modelové označení | Varná deska 2VFT 320 S |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | sklokeramická varná deska |
| Výkon | 6 300,0 W |
| Typ ovládání | senzorové |
| Počet plotýnek / hořáků | 4 |
| Indikátor zapnutí | ano |
| Příkon | 6 300,0 W |
| Napájecí napětí | 400,0 V |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Hmotnost | 10,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.