
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Varné desky Plynové varné desky Domino Bosch PRB326B90E
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 8 950,- 8 400,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T1477, Výrobce: Bosch | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
| ||||
* vestavná plynová sklokeramická varná deska Domino, 30 cm
* litinová podložka pod hrnce
* el.jiskrové zapalování v ovládacím knoflíku
* termoelektrická pojistka zhasnutí plamene
2 plynové hořáky
* vpředu 1 normální 1,9 kW,
* vzadu 1 silný 2,8 kW
* přednastaveno na zemní plyn (20 mbar)
* trysky na propan-butan (28-30/37 mbar) součástí dodávky
* připojovací kabel 1 m bez zástrčky
* fazetový design – fazeta zpředu, nerezové profily po stranách
* ovládací knoflíky v nerezovém vzhledu
Možno dokoupit - zvl.příslušenství:
* HEZ 394301 spojovací lišta
* HEZ 298105 plotýnka pro mírné vaření
* HEZ 298010 trysky na propan-butan (30/50 mbar)
* Barva: nerez profil
* Rozměry pro vestavbu (V x Š x H) : 4,5 x 27 x 49-50 cm
* Rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 5,2 x 30,6 x 52,7 cm

| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | PRB326B90E |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | plynová varná deska |
| Typ ovládání | mechanické |
| Počet plotýnek / hořáků | 2 |
| Pojistka plamene | ano |
| Délka přívodního kabelu | 100,0 m |
| Šířka | 306 mm |
| Hloubka | 527 mm |
| Hmotnost | 7,0 kg |
| Hmotnost (zabaleného výrobku) | 7,9 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.