
ONLINE DO 23°°
Vaření a pečení Varné desky Plynové varné desky Gorenje Varná deska plynová G6N 50 AX
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 5 074,- 4 600,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T1436, Výrobce: Gorenje | |||
ZÁRUKA A SERVIS V CZVYSOKÁ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽEB, FLEXIBILITA A NÍZKÉ CENY |
|
Varné zóny
* levá přední: ? 75 mm, 1,6 kW, standardní hořák
* pravá přední: ? 51 mm, 1 kW, malý hořák
* levá zadní: ? 75 mm, 1,6 kW, standardní hořák
* pravá zadní: ? 132 mm, 3,3 kW, trojitý hořák
* Elektrické zapalování hořáků
* Připojovací kabel
Bezpečnost
* Jištěné plynové hořáky
Technické parametry
* Příkon - plyn 8.3 kWh
* Rozměry (šxvxh) 58 × 9,5 × 51 cm
* Rozměry pro vestavbu (šxvxh) 56 × 4,9 × 49 cm

| Výrobce | Gorenje |
| Modelové označení | Varná deska plynová G6N 50 AX |
| Sortiment | varné desky |
| Druh | plynová varná deska |
| Výkon | 8 000,0 W |
| Typ ovládání | mechanické |
| Počet plotýnek / hořáků | 4 |
| Pojistka plamene | ano |
| Příkon | 7 300,0 W |
| Napájecí napětí | 230,0 V |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Hmotnost | 9,5 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.