
ONLINE DO 23°°
Bosch Online Brand Store Whirlpool Chladnička kombinovaná vestavná ART 471/4
| Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište, zavolejte nebo vyplňte formulář Náš tip: Montáž vestavného spotřebiče Cena zboží při využití instalace 9 490,- 9 000,- ![]()
Vážení zákazníci, Porovnat produkt Přidat do oblíbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T0054, Výrobce: Whirlpool | |||
| |||||||||
Vlastnosti
* Energetická třída A
* Klimatická třída SN-ST
* Spotřeba energie 0,85 kWh/24 h
* Spotřeba energie (rok) 310 kWh/rok
* Celkový objem 281 l
* Využitelný objem chladničky 198 l
* Využitelný objem mrazničky 65 l
* Celkový využitelný objem 263 l
* Hlučnost 36 dB
* Počet kompresorů 1
* Počet termostatů 1
* Počet dveří 2
* Změna otevírání dveří
* Uchycení dekorativních dveří pomocí kolejničky
Chladnička
* Vypínač chladničky mechanický
* Rozmrazování auto/manuální
* Typ poliček skleněné
* Počet poliček 5
* Počet nastavitelných poliček 4
* Polička na lahve
* Pojistka lahví
* Počet zásuvek na ovoce a zeleninu 2
* Počet držáků na vajíčka 1x6
* Držák lahví
* Počet přihrádek ve dveřích 4
Mraznička
* Počet zásuvek mrazničky 3
* Vypínač /zelená signálka mraz.
* Mrazící výkon 6 kg/24 h
* Třída mrazení ****
* Odolnost při výpadku proudu 19 hod.
* Rychlozmrazovací prostor
* Miska na ledové kostky
* Odmrazovací hadička zepředu
Technické údaje
* Chladící směs R600a
* Jmenovitý výkon 140 W
* Rozměry (v x š x h) 1770 x 540 x 545 mm
* Hmotnost 58 kg
* Proudová pojistka 16 A
* Napětí 220 - 240 V
* Frekvence 50 Hz
* Délka přívodního kabelu 245 cm

| Výrobce | Whirlpool |
| Modelové označení | Chladnička kombinovaná vestavná ART 471/4 |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Druh | chladničky s mrazákem dole |
| Hlučnost max | 36 dB |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Mrazák | ano |
| Objem chladničky | 198,0 l |
| Objem mrazáku | 65,0 l |
| Energetická třída | A |
| Šířka | 540 mm |
| Výška | 1 770 mm |
| Hloubka | 545 mm |
| Hmotnost | 58,0 kg |






| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.
Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.
Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.