Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Zavřít +Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
petramichalova@elektrocz.com
+420 603 330 448
navštivte naše showroomy>
5 x STUDIO v ČR
Jsme online až do 23:00!+420 603 330 448><

Skříně cenové příklady

hledání
AEG ElectroluxFrankeSiemensBoschMieleLightstyle Výroba kuchyní

Domů Výroba kuchyní Skříně cenové příklady

Cenové příklady skříní

LightStyle se zabývá výrobou nábytku již mnoho let. Neustále hledáme způsoby, jak vylepšovat pracovní procesy
v rámci výroby. Používáme výhradně kvalitní materiály a kování od renomovaných firem, u kterých je záruka nejen kvality, ale i zdravotních atestů jako například Egger, Hettich, Blum, Hafele a další.


Domluvte si schůzku s našimi návrháři a nechte si u nás spočítat na kolik vyjde vaše vestavná skříň
tel.: 607 094 289 | email: kuchyne@elektrocz.com

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v bílé. Vybavení skříně se skládá ze zásuvek a šatních tyčí.

Pantové - bílá briliant

Nábytek přechodu místností.Korpus je v provedení bílé briliant a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je bílá briliant. Skříň je vybavena šesti zásuvkami.

Pantové - bílá briliant

Nábytek na míru, postel s pracovním stolem. Vizualizace postele s pracovním stolem. Korpus je v provedení bílé briliant a vnitřek v základní bílé. Hřbet čela v provedení dekoru přírodního dubu

Pantové - bílá

Vestavná skříň na míru. Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní bílé. Materiál dveří je alpská bílé. Vybavení skříně se skládá ze zásuvek a šatních tyčí.

Pantové - bílá briliant

Regálový systém v provedení bílé briliant, a základní bílé. Skládá se z variabilních polic.

Posuvné bezrámové - alpská bílá

Korpus je v provedení alpské bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dvířek je lesklá aplská bílá. Kolejničky jsou v bílém provedení. Vybavení skříně se skládá z dvou šatních tyčí, polic a zásuvek.

Posuvné rámové - bílá

Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, a zrcadly. Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v bílé. Materiálem dvěří jsou skleněné výplně a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí.

Pantové - alpská bílá, dub Halifax

Korpus je v provedení alpské bílé, dubu Halifax a vnitřek skříní v alpské bílé. Materiál dveří je alpská bílá a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí.

Pantové - dub Hamilton

Plně zastavěná stěna, skříní s dveřním otevíráním, regálovým systémem a přiznanými šuplíky. Korpus a vnitřek skříně jsou v provedení dubu Hamiloton. Materiál dveří je dub Hamilton a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí.

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je alpská bílá. Vybavení skříně se skládá z polic a dvou šatních tyčí.

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je alpská bílá a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic a tří zásuvek.

Pantové - alpská bílá

Sestava na míru do obývacího pokoje, s otevřenými regálovými policemi, nikou pro umístění televizoru a uzavřenými skříňkami. Korpus je v provedení alpské bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je alpská bílá. Vybavení skříně se skládá z polic.

Posuvné rámové - prémiově bílá

Korpus je v provedení prémiově bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je stříbrné zrcadlo. Kolejničky jsou v lesklém stříbrném provedení. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

První z návrhu tří vestavěných skříní v jednom prostoru. Korpus je v provedení kašmírově šedé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří v kašmírově šedé. Kolejničky jsou v matném černém provedení. Vybavení skříně se skládá z polic a šatních tyčí.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

Druhá, v levo, z návrhu tří vestavěných skříní v jednom prostoru. Korpus je v provedení kašmírově šedé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří v kašmírově šedé. Kolejničky jsou v matném černém provedení. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

Korpus je v provedení kašmírově šedé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří v kašmírově šedé. Kolejničky v černé matné barvě. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí.

Posuvné rámové - hedvábne šedá

Vestavěná skříň se zrcadlem. Korpus skříně v provedení hedvábne šedé, a vnitřek v provedení základní bílé. Materiál dveří stejně v hedvábne šedé v kombinaci ze stříbrným zrcadlem. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí.

Posuvné rámové - hedvábne šedá

Skříň na míru do menší pokoje. Korpus je v provedení hedvábně šedé, vnitřek v barvě základní bílé. Materiál dvířek v provedení hedvábně šedé a stříbrného zrcadla. Vybavení skříně se skládá z polic a šatních tyčí. a šatní tyče.

Posuvné rámové - hedvábne šedá

Předsíň na míru, se sezením a dostatkem úložného prostoru. Korpus je v provedení hedvábně šedé a vnitřek v základní bílé. Materiál dveří v hedvábné šedé, doplněné o 2 zrcadla. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí.

Posuvné rámové - perlově šedá

Skříň na míru do ložnice v provedení perlově šedé. Korpus v provedení perlově šedé, vnitřek v provedení základní bílé. Materiál dveří v perlově šedé ze stříbrným zrcadlem. Vybavení skříně se skládá z polic, a třech šatních tyčí.
Spokojený zákazníkProfesionální poradenstvíSpotřebiče pro český trh5x kuchyňské studioVyrábíme kuchyně

Elektrocz.com / KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
Instagram   Elektrocz.com   Youtube© 2007-2020 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448